Óbánya Hivatkozási szám: 5762095 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5762095
Részletes leírás
Eladó egy 1985-ben épült tégla szerkezetű ház a varázslatos Óbányán! Egy igazi ékszer, a Mecsek lábainál egy ékszeresládikában.
\n
\nAz ingatlan napfényes belső terekkel rendelkezik, aminek köszönhetően a nappalik és szobák világosak és barátságosak. Az udvarra néző ablakok nemcsak szép kilátást biztosítanak, de a belsőséges érzetet is biztosítja. A ház elrendezése lehetővé teszi, hogy mindenki megtalálja a számára ideális helyet akár pihenésre, akár munkára. A két szint akár két generáció együttélését is lehetővé teszi. Nem beszélve arról, hogy a gondos tulajdonosok, az évek folyamán folyamatosan újították, korszerűsítették és modernizálták a teljes ingatlant. Vezetékeket cseréltek, burkolatokat, új konyhát éppen a tavalyi évben építették be.
\nA felső szint 2009-ben lett kialakítva.
\n
\nA vegyes tüzelésű kazán és a cserépkályha kombinációja nem csak gazdaságos megoldás a téli hónapokban, de egyúttal hozzáad a lakás otthonosságához. A cserépkályha melege kiemelkedően kellemes hőérzetet ad. Viszont a hűvös napok beálltával, akár az inverteres klíma is tökéletes megoldás a ház temperálására.
\n
\nAz alaksori tér, tökéletes megoldás lehet egy szauna és egy kisebb edzőterem kialakítására, hogy Ön 100%-os kényelemben legyen otthonában. A hátsó udvarrész, pedig tökéletes intimitást ad a nyári grillezéshez és a medencézéshez egyaránt. Az udvar végében pedig a csörgedező patak hoz hűs levegőt a forró nyári estéken.
\n
\nAz udvaron kút, garázs és fatároló is helyet kapott.
\n
\nÓbánya kiváló helyszín azok számára, akik a csendet és a természet közelségét keresik. A település bájos, a környező hegyek és erdők pedig rengeteg lehetőséget biztosítanak kirándulásokra és szabadidős tevékenységekre. Az itt élők a mindennapok során is élvezhetik a tiszta levegőt és a természeti környezet nyújtotta nyugalmat.
\nHa Ön is egy olyan ingatlant keres, ami közel van a természethez, de nem akar lemondani a kényelemről, akkor ez az otthon az Ön otthona. Óbánya kiváló helyszín azok számára, akik a csendet és a természet közelségét keresik. A település bájos, a környező hegyek és erdők pedig rengeteg lehetőséget biztosítanak kirándulásokra és szabadidős tevékenységekre. Az itt élők a mindennapok során is élvezhetik a tiszta levegőt és a természeti környezet nyújtotta nyugalmat. Ha Ön is egy olyan ingatlant keres, ami közel van a természethez, de nem akar lemondani a kényelemről, akkor ez az otthon az Ön otthona.
\nAz otthonához hozzásegíteni Önt az én hivatásom! Szeretettel megtölteni az Ön feladata!
\nÁlmodjuk meg közösen, legyünk egy csapat az ingatlanügyekben!
\nVárom hívását!
\n
\nReferencia szám: HZ074163-ITV
Hirdető adatai
|
Képek
|