Miskolc Hivatkozási szám: 5768575 Ingatlan adataiAdatlap: http://www.ingatlantv.biz/adatlap.php?ingatlanid=5768575
Részletes leírás
Miskolcon, a Derkovits utcában kínálunk eladásra egy 90 négyzetméteres, 1 + 3 fél szobás, étkezős, nagy terasszal rendelkező három emeletes ház első emeletén található rendkívül szép, részben felújított lakást, hat lakásos lépcsőházban.
\nAz épület Miskolc csendes, zöldövezeti részén fekszik, mégis közel a belvároshoz.
\nA szobák és az étkező burkolata felújított parketta, a konyha, előszoba fürdőszoba járólappal burkolt. A fürdőszoba és wc külön helyiségben található és felújított.
\nA konyhában új beépített konyhaszekrényt és gépeket helyeztek el, valamint egy kamra is kialakításra került a lakásban.
\nA fűtésről és a meleg vízről egy modern gáz-cirkó, a hűtésről klíma gondoskodik, amelynek a teljesítménye és praktikus elhelyezése miatt az egész lakást hűti.
\nA lakás rendkívül jó elosztású. A nappali 24 négyzetméter, világos, összeköttetésben van az étkezővel. A nappaliból nyílik egy nagy, 7 m2-es terasz.
\nA három fél szoba külön bejáratú. De a két szoba közötti gipszkarton bontásával egy 15 m2-es nagy szoba alakítható ki.
\nAz előszobában két beépített gardróbszekrény helyezkedik el.
\nA nyílászárók fából készültek, amelyek felújításra szorulnak.
\nA közös költség 9000 ft / hó
\nA lakás nagyobb családok számára is ideális otthon, de lokációja miatt befektetésre is alkalmas, azonnal birtokba vehető és költözhető.
\nAz ingatlanhoz megvásárolható a ház földszintjén található garázs is, melyhez egy külön leválasztott tároló is tartozik. A garázs ára plusz 6,5 M Ft.
\n
\nReferencia szám: M296819
Hirdető adatai
|
Képek
|